EFT PRAKTIKUD EESTIS
Kõik ühe tärniga nimekirjas märgitud praktikud on läbinud vähemalt EFT II astme koolituse, kahe tärniga märgistatud on läbinud ka EFT III astme kursuse.

HARJUMAA JA TALLINN

Terapeudi nimi

E-post 

Telefon


Asukoht 

Anu Pormeister**

anupormeister @hot.ee

5257162

Tallinn

Ave Sepp**
ave @innerself.ee5076342Tallinn

Eva Kuusk**

eva @elukeskne.ee

5127603

Tallinn

Ingrid Kolga**ingrid.kolga @mail.ee

5172380

Tallinn

Kai Hibus**

kairon2 @hotmail.com

56665363

Tallinn

Kaia-Kaire Hunt**tervemaailm @gmail.com56600295 Tallinn
Katrin Aarma**katrin @happyspark.eu
5142355
Tallinn

Katriin Kiisküla**

katriin.kiiskula @eesti.ee

56499911

Keila

Kreet Rosin-Pindmaa**kreet.rosin @gmail.com
5266988
Tallinn

Kristi Arendi**

kristi.arendi @gmail.com

5219097

Tallinn

Maret Männiste**maret @sivaya.ee
53467781
Tallinn
Marge Ensling*marge.ensling @gmail.com

Tallinn
Pirja Kullama**pirjakullama @gmail.com 
56357517
Nõmme,
Saue, Keila
Reet Henn**siseminetasakaal @gmail.com
5188550
Tallinn
Riina Ehasoo**riinaehasoo @gmail.com56566262
Tallinn
Sulev Lapp*sulev16 @gmail.com
5091206
Tallinn

KESK-EESTI, TARTU- ja VIRUMAA

Terapeudi nimi

E-post 

Telefon

Asukoht

Aigi Seger**aigiseger @hotmail.com

5202044

 Oandu

Allan Ainson*

allanainson @hotmail.com

56866103
Tartumaa
Kadi Haamer**

kadi.haamer @erm.ee

56 247852
Tartumaa
Kelli Kiviorg*kelli @kaksikleek.ee56880686    
Paide, Rakvere
Klarika Varik*info@bhaktistudio.ee
5219440
Tartu
Mare Laeks*mare.laeks@gmail.com
5544348
Rakvere
Margit Jullinen**margit @sesok.ee5874 1107
Paide
Merike Kütt**merike @paremelu.ee
5076212
Tartu
Rele Laud*relelaud@ hot.ee55548040
Rakvere
Riina Kasterpalu**Riina.kasterpalu @gmail.com

522 5452

Tartu
Õnne Pilvet**onne.pilvet @gmail.com
5255242
Kohtla-Järve

LÕUNA-EESTI

Terapeudi nimi

E-post 

Telefon

Asukoht

Kaia-Kaire Hunt**

tervemaailm @gmail.com

56600295    

Võru, 

Orava vald

(suvel)

Kreet Rosin-Pindmaa**kreet.rosin@gmail.com
5266988
Võru
Piibe Vällo**piibe @tervikuteraapia.ee
5264278
Valga
Reet Hindusreet.hindus @gmail.com
5521651
Viljandi

Tiina Kaljula**

spellplusou @gmail.com

58438537

Viljandi

Õie Kiis**streisand@hot.ee
5157221
Valga


LÄÄNEMAA, PÄRNUMAA

Terapeudi nimi

E-post   

Telefon

Asukoht

Eva Kuusk**eva @elukeskne.ee

5127603 

Pärnu
Karin Aruots**karinaruots @gmail.com

Lihula

Maren Kuusk**

maren008 @gmail.com

56281081 

Kuressaare 

Talvi Kuuseväli**talvile@gmail.com

Haapsalu