META-EFT I astme kursus
(endise nimega EFT I astme kursus) 
8. mail 2021 Tallinnas

EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest.

See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. EFT tehnikat on lihtne õppida ning selle omandamiseks ei pea olema arst või terapeut. EFT tehnikat saab kergesti ja lihtsalt igal ajal iseenda peal kasutada kui mõni emotsionaalne või füüsiline probleem tekib ning mõistagi on EFTd väga tõhus kombineerida teiste teraapiameetoditega.

EFT abil õpime abi saama erinevatele hirmudega seotud probleemidele, näiteks sellele, kuidas toime tulla suure publiku ees esinemisega, kuidas vähendada liigset ärevust enne eksamit. Õpime, kuidas saada jagu foobiatest, näiteks hirmust lendamise, suletud ruumi, suurte inimhulkade või ämblike ees.

EFT annab väga häid tulemusi ka traumaatiliste läbielamiste lahendamiseks, milleks võivad olla näiteks füüsilised või psühholoogilised ärakasutamised, õnnetused, diagnoosišokid jne.

Koolitusel õpime abi saama sellistele häirivatele tunnetele ja negatiivsetele mõttemustritele nagu näiteks viha, kurbus, solvumine, depressioon jne. Räägime ka sõltuvustest, mis on seotud näiteks suitsetamise ja liigsöömisega.


EFT annab väga häid tulemusi ka füüsiliste probleemide lahendamiseks, näiteks kroonilised valude puhul.


Baaskursusel läbime järgmised teemad:
* Õpime mõistma EFT teooriat
* Õpime oskusi, et kasutada EFTd nii enda kui teiste heaks
* Saame teada uuringutest, mis on EFT kohta tehtud
* Näeme EFT toimimist praktikas ja saame osa praktilistest harjutustest


Ootame koolitusele nii klientidega tegelevaid terapeute kui neid, kes soovivad iseennast ja oma lähedasi aidata! 


Kursus toimub: 8. mail 2021 kell 10-17.30

Toimumispaik: Tallinn, Weizenbergi 20/1


Kursuse juhendaja: Kaia-Kaire Hunt, META-EFT praktik ja koolitaja, Tiibeti meditsiini terapeut ja vaimse tervise õde. Lisainfo ja küsimused: kaiakaire.hunt@gmail.com


Osalemistasu:
95 eurot registreerumisel ja tasumisel enne 30.aprilli, seejärel vabade kohtade olemasolul 105 eurot (sisaldab õpet, kirjalikke kursusematerjale, tunnistust ja teepause).


Tasumine:
  peale registreerumisvormi täitmist saadame arve, millest 35 eurot tuleb tasuda registreerumise kinnitamiseks 5 päeva jooksul, ülejäänud osa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele.
NB! Peale tasumist kursusest loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 35 eurot. Loobumisel alates 30.04.2021 osalemistasu ei tagastata.

Registreerumiseks: täida palun vastav veebivorm.

NB!
 
Kõik osalejad saavad tunnistuse kursuse läbimise kohta ja võimaluse osaleda II astme kursusel META-EFT õpetaja Tron Engeriga.

Vaata ka: tarkustekool.ee