META-EFT I astme kursus
(endise nimega EFT I astme kursus) 
23. augustil 2020 Võrus

EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest.

See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. EFT tehnikat on lihtne õppida ning selle omandamiseks ei pea olema arst või terapeut. EFT tehnikat saab kergesti ja lihtsalt igal ajal iseenda peal kasutada kui mõni emotsionaalne või füüsiline probleem tekib ning mõistagi on EFTd väga tõhus kombineerida teiste teraapiameetoditega.

EFT abil õpime abi saama erinevatele hirmudega seotud probleemidele, näiteks sellele, kuidas toime tulla suure publiku ees esinemisega, kuidas vähendada liigset ärevust enne eksamit. Õpime, kuidas saada jagu foobiatest, näiteks hirmust lendamise, suletud ruumi, suurte inimhulkade või ämblike ees.

EFT annab väga häid tulemusi ka traumaatiliste läbielamiste lahendamiseks, milleks võivad olla näiteks füüsilised või psühholoogilised ärakasutamised, õnnetused, diagnoosišokid jne.

Koolitusel õpime abi saama sellistele häirivatele tunnetele ja negatiivsetele mõttemustritele nagu näiteks viha, kurbus, solvumine, depressioon jne. Räägime ka sõltuvustest, mis on seotud näiteks suitsetamise ja liigsöömisega.


EFT annab väga häid tulemusi ka füüsiliste probleemide lahendamiseks, näiteks düsleksia, allergia jms.


Baaskursusel läbime järgmised teemad:
* Õpime mõistma EFT teooriat
* Õpime oskusi, et kasutada EFTd nii enda kui teiste heaks
* Saame teada uuringutest, mis on EFT kohta tehtud
* Näeme EFT toimimist praktikas ja saame osa praktilistest harjutustest


Ootame koolitusele nii klientidega tegelevaid terapeute kui neid, kes soovivad iseennast ja oma lähedasi aidata! 

Kursus toimub:  23. augustil 2020 Võrus, Sakrumi keskuses, Tartu tn 25, III korrusel
Ajakava: kell 11.00-18.00, vahepeal lõunapaus 

Osalemistasu:  95 eurot registreerumisel ja tasumisel kuni 01.08.2020, seejärel vabade kohtade olemasolul 105 eurot (sisaldab õpet, koolitusmaterjale, teepause).
Kursuse kordajad saavad osaleda soodushinnaga 50 eurot.

Kursuse läbiviija:
 Kaia-Kaire Hunt, META-EFT praktik ja koolitaja. Lisainfo: kaiakaire.hunt@gmail.com.


Registreerumisek
s:
 täida palun veebivorm


Tasumine: peale registreerumisvormi täitmist saadame arve, millest 35 eurot tuleb tasuda registreerumise kinnitamiseks 5 päeva jooksul, ülejäänud osa vastavalt arvel märgitud tähtajale või kokkuleppele.
NB! Peale osaluse tasumist kursusest loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 35 eurot. Loobumisel alates 15.08.2020 osalemistasu ei tagastata.

Kõik osalejad saavad tunnistuse kursuse läbimise kohta ja võimaluse osaleda
II astme kursusel META-EFT õpetaja Tron Engeriga.

Vt ka tarkustekool.ee  ja hundiallika.ee